Aktualności i Wydarzenia

Majówka 3 Maj na Bukowcu za nami!

Tegoroczna Majówka wyjątkowo odbyła się 2 maja i jak przystało na Święto Flagi mieniła się na biało czerwono. Wydarzenie połączyło ze sobą uroczyste świętowanie 232 .rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja z otwarciem sezonu turystycznego w tym mało znanym zakątki Małopolski. W części patriotycznej Majówki znalazła się Msza Św. w intencji Ojczyzny, otwarcie nowo powstałego boiska.

RAJD NIETOPERZA – ZAPROSZENIE

2 maja 2023 roku, ZBIÓRKA – plac przy stadionie w Korzennej15.00 rejestracja uczestników15.30 STARTProsimy o zapoznanie się z regulaminem. Ewentualne zapytania prosimy kierować na maila lipnicadwor@gmail.com >REGULAMIN<

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie pomocy nr 3/2023, 4/2023

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” działająca na terenie gmin: Czchów,Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana, Łososina Dolna informujeo możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Wsparcie nawdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętegoProgramem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków EuropejskiegoFunduszu Rolnego na.

9. konkurs plastyczny Sądeckich Wodociągów w magicznej odsłonie

„Woda życiem i magią” to hasło tegorocznego konkursu plastycznego Sądeckich Wodociągów. Młodzi artyści dostali w tym roku zadanie stworzenia baśniowego plakatu o wodzie. Magiczna substancja krąży, bowiem w przyrodzie od milionów lat. Zdaniem naukowców dziś używamy tej samej wody, z której kiedyś korzystały dinozaury… „Pamięć” zawarta w kropli wody jest, więc bardzo bogata. – Liczymy,.

PODSUMOWANIE DZIAŁAŃ W RAMACH PROJEKTU „W KGW JEST JAK W RODZINIE”

Z końcem grudnia zakończono realizację projektu „W KGW jest jak w rodzinie”. Był to projekt realizowany w okresie maj – grudzień 2022 r. przez Koło Gospodyń Wiejskich w Łyczanej. Działania sfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.   Grupą docelową.

Przerwa techniczna na basenie

UWAGA! Szanowni klienci harmonogram pracy basenu w okresie świąt:– 24.12.2022r. Wigilia – basen nieczynny– 25.12.2022r. Boże Narodzenie – basen nieczynny– 26.12.2022r. Drugi dzień świąt – basen czynny od 13-20– 31.12.2022r. Sylwester – basen nieczynny– 01.01.2023r. Nowy Rok – basen nieczynny Przerwa technologiczna basenu:02.01.2023r. – 15.01.2023r. – basen nieczynnyZa utrudnienia bardzo przepraszamy.Zapraszamy 16.01.2023r. od godziny 13:00!

PIERNICZKI jak MALOWANE

13 grudnia 2022 – Święta Bożego Narodzenia już coraz bliżej. Świąteczny nastrój zapanował także w lipnickim dworze, a to za spraw Pani Marysi i Pani Ewy, które przygotowały wraz z dziećmi z klasy pierwszej SP w Lipnicy Wielkiej akcję pieczenia i dekorowania pierników. Szkoda, że nie mogliście poczuć tego zapachu 🤗🍰💗 Każde dziecko przygotowało swoje.

Quest Lipnica – Aktywne Zwiedzanie

Tematyka i zasady gry. Quest prowadzi po okolicy dworskiego parku, Lipnicy Wielkiej zakamarku. Szukaj lipnickiego skarbu, weź dla siebie bez przetargu. Zagraj kiedy masz ochote, dzis, najlepiej na piechote. Zajmie wszystko pół godziny, to przygoda dla grupy szkolnej lub całej rodziny. Aby pobrać quest kliknij >>tutaj<<

Roześmiane ANDRZEJKI w Dworze w lipnickim dworze

Mnóstwo atrakcji czekało na dzieciaki w sobotnie przedpołudnie w dworze w Lipnicy Wielkiej. Motywem przewodnim zabawy był uśmiech, który rozgrzewał ponurą aurę za oknem. Było wesoło, było ciekawie i andrzejkowo. Oprócz tańców i wielu zabaw prowadzonych przez Ciocię Emilkę i Patrycję uczestnicy podróżowali za pomocą bańkowego tunelu w dowolne miejsce na ziemi i rywalizowali w.
Skip to content