Aktualności i Wydarzenia

Akcja Lato w naszej gminie

Wakacje już za tydzień ! Przygotowaliśmy z tej okazji bogatą ofertę dla najmłodszych i nie tylko. Zapraszamy do skorzystania z zajęć, rozrywki oraz wycieczek. Wszelkich informacji można zasięgnąć telefonicznie oraz w naszym biurze. W załączniku umieszony jest regulamin oraz zgody na uczestnictwo w wydarzeniach. Karta zgłoszeniowa – POBIERZ

Atrakcyjny tydzień ferii już za nami

Pierwszy tydzień ferii za nami – a my dzielimy się wspomnieniami z zajęć zapewniając, że uczestnicy wcale się nie nudzą! Uczniowie biorą udział w zajęciach kulinarnych, szachowych, zajęcia z ceramiki, pokazy wirtualnej rzeczywistości i wielu innych. Atrakcyjne zajęcia to nie tylko rozrywka dla uczniów gminy Korzenna, ale także wspólnie, miłoi kreatywnie spędzony czas w gronie.

Festiwal Wielkie Granie Skrzatów

W niedzielę 16.01.2022r. na Hali Widowiskowo – Sportowej w Korzennej odbył się Festiwal Wielkie Granie Skrzatów U-7! Do Korzennej tego dnia przyjechało aż 16 drużyn z 10 szkółek sportowych! Rozgrywki prowadzone były na 3 boiskach, dzięki czemu młodzi zawodnicy spędzili na placu gry wiele minut bez długiego czekania! Pasjonujące mecze, wiele pięknych akcji i bramek!.

Korzenna CUP – Oldboje

W sobotę 15.01.2022r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Oldbojów o Puchar Wójta Gminy Korzenna. W turnieju wystąpiło 7 drużyn, w tym ekipa ze Słowacji! Po bardzo zaciętej rywalizacji gdzie każdy zmierzył się z każdym – wyłoniono zwycięsce! Najlepszą okazała się ekipa Limanovia Limanowa – która z kompletem punktów triumfowała w.

Ferie zimowe z Centrum Kultury !

Ofertę zajęć na czas zbliżających się ferii zimowych przygotowało Centrum Kultury w Korzennej przy współpracy Urzędu Gminy oraz Gminnej Biblioteki Publicznej. W ofercie ferii zimowych 2022 każdy uczeń znajdzie coś dla siebie. Oferujemy zajęcia artystyczne i edukacyjne. Zainteresowanych zapraszamy na pierwsze zajęcia organizowane w placówkach. Zajęcia są BEZPŁATNE. Wierzymy, że każdy wybierze coś dla siebie!.

Nowe godziny otwarcia Gospody Dworskiej i aktualne MENU

Zapraszamy wszystkich do zapoznania się z naszym aktualnym MENU oraz ze zmianą godzin otwarciaGospody Dworskiej.Gospoda Dworska otwarta jest od wtorku do niedzieli w godzinach: Wtorek – Czwartek od 15.00-20.00Piątek od 15.00-21.00 Sobota od 12.00-21.00Niedziela od 12.00-20.00 Zapraszamy do składania zamówień oraz rezerwacji sali i stolików pod numerem: 694-413-567

Korzenna CUP – Seniorzy

W niedzielę 09.01.2022r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Seniorów OPEN o Puchar Wójta Gminy Korzenna Leszka Skowrona, który osobiście po turnieju wręczył najlepszym drużyną puchary i medale. W grupie A wystąpiło 5 zespołów tyle samo w grupie B. Po zaciętych eliminacjach, rywalizacja toczyła się w fazie finałowej gdzie zwyciężyła ekipa.

Korzenna CUP – Junior młodszy U-17

W sobotę 08.01.2022r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Korzenna Cup w kategorii Junior Młodszy U-17 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. Do rywalizacji stanęło 6 drużyn, które przez blisko 7 godzin rywalizowały każdy z każdym rozgrywając mecz i rewanż! Każda drużyna zagrała aż 120 minut! Po 30 rozegranych meczach najlepsi okazali.

Korzenna CUP – Junior starszy U-19

W niedzielę 02.01.2021r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Korzenna Cup w kategorii Junior Starszy U-19 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. Do rywalizacji stanęło tym razem 6 drużyn, które przez blisko 7 godzin rywalizowały każdy z każdym rozgrywając mecz i rewanż! Każda drużyna zagrała aż 120 minut! Po 30 rozegranych meczach.

Nowe ceny wynajmu Hali Widowiskowo – Sportowej

Informujemy, że od dnia 1.01.2022r. będą obowiązywać nowe ceny za usługi na Hali Sportowo – Widowiskowej w Korzennej. Nowy Cennik hali (obowiązuje od 1.01.2022r.): Usługa Cena Uwagi Wynajem boiska głównego wraz z szatniami (2szt.)1 godzina ( wynajem jednorazowy) 100zł Wynajem boiska głównego wraz z szatniami (2szt.)1 godzina ( wynajem cykliczny – umowa) 85zł Wynajem boiska.

Korzenna CUP – Żak U-9

W dniu 27.12.2021r. na Hali Widowiskowo Sportowej w Korzennej odbył się piłkarski Turniej Żaków U-9 o Puchar Wójta Gminy Korzenna. W turnieju wystąpiło aż 10 drużyn podzielone na grupy A i B. Po meczach grupowych drużyny zostały podzielone na kolejne grupy. Lepsze ekipy zmierzyły się w tzw. Lidze Mistrzów gdzie walczyły o zwycięstwo w turnieju.

Świąteczny koncert kolęd i pastorałek

Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie, które rozpocznie się 29 grudnia 2021o godz. 17.00 w hali widowiskowo-sportowej w Korzennej. W programie koncertu znajdą się kolędy i pastorałki tradycyjne i współczesne w wyjątkowej aranżacji, a ich wykonawcami będą między innymi: Zespoły regionalne : Janczowianie i Lipniczanie, Orkiestra Dęta OSP Mogilno, Uczniowie Szkoły Muzycznej w Korzennej, Chór Parafialny.