Kontakt

Siedziba główna

Centrum Kultury w Korzennej – Dwór w Korzennej
Korzenna 475, 33-322 Korzenna
tel. 18 441 99 13, 
e-mail: sekretariat@ck.wkorzennej.pl
ckkorzenna@interia.pl
Godziny pracy: Pn. – Pt. – 7.00 – 15.00 

Stołówka Gminna / księgowość CK

(budynek Szkoły Podstawowej w Korzennej)
Korzenna 342, 33-322 Korzenna
tel. 18 441 71 19,  e-mail: stolowkagminna@interia.pl
Godziny pracy: Pon. – Pt. 7:00 – 15:00

Filie

Dwór w Lipnicy Wielkiej

Lipnica Wielka 48
33-322 Korzenna
tel. (18) 444 34 88

Opiekun placówki:
Magdalena Gut,
e-mail: mgut@ck.wkorzennej.pl
Maria Jaworecka
e-mail: mjaworecka@ck.wkorzennej.pl

Godziny pracy:

Poniedziałek: 7.00 – 15.00
Wtorek: 7.00 – 15.00
Środa: 7.00 – 20.00
Czwartek: 7.00 – 18.00
Piątek: 7.00 – 21.00
Sobota: 8.30 – 15.30

Dom Kultury w Siedlcach

Siedlce
33-322 Korzenna
tel. (18) 440 97 33

Opiekun placówki:
Zofia Domalik
e-mail: zdomagalik@ck.wkorzennej.pl

Godziny pracy:

Wtorek:  14.00 – 21.00
Czwartek: 13.00 – 20.00
Niedziela: 16.00 – 20.00

Dom Kultury w Mogilnie

Mogilno 112
33-326 Mogilno
tel. (18) 440 53 32

Opiekun placówki:
Piotr Ogorzałek
e-mail: pogorzalek@ck.wkorzennej.pl

Godziny pracy:

Środa: 18.00 – 22.00
Piątek: 18.00 – 22.00
Sobota: 17.00-22.00
Niedziela: 17.00 – 22.00

Dom Kultury w Jasiennej

Jasienna
33-322 Korzenna
tel. (18) 441 73 85

Opiekun placówki:
Teresa Filipowicz
e-mail: tfilipowicz@ck.wkorzennej.pl

Godziny pracy:

Środa: 11.00 – 19.00
Piątek: 12.00 – 18.00
Niedziela: 17.00 – 21.00

Dom Kultury w Wojnarowej

Wojnarowa
33-322 Korzenna
tel. (18) 440 62 68

Opiekun placówki:
Maria Świerad
e-mail: mswierad@ck.wkorzennej.pl

Godziny pracy:

Wtorek: 16.00 – 20.00
Piątek: 13.00 – 20.00
Niedziela: 14.30 – 21.00

Pracownicy

Tomasz Cholewa – Dyrektor Centrum Kultury
e-mail: dyrektor@ck.wkorzennej.pl

  • Mariusz Gryzło – specjalista ds. Organizacji i technicznych
    e-mail: mgryzlo@ck.wkorzennej.pl
  • Grzegorz Krasiński – specjalista ds. współpracy
    e-mail: gkrasinski@ck.wkorzennej.pl
  • Magdalena Gut – specjalista, Dwór w Lipnicy Wielkiej
    e-mail: mgut@ck.wkorzennej.pl
  • Beata Rosiek – specjalista
    e-mail: brosiek@ck.wkorzennej.pl
  • Katarzyna Pach – główna księgowa
    e-mail: kpach@ck.wkorzennej.pl
  • Jowita Bacia – specjalista ds. Kadr i księgowości
    e-mail: jbacia@ck.wkorzennej.pl
  • Halina Turek – kierownik stołówki
    e-mail: hturek@ck.wkorzennej.pl
  • Zofia Domalik – opiekun placówki Siedlce
    e-mail: zdomagalik@ck.wkorzennej.pl
  • Teresa Filipowicz – opiekun placówki Jasienna
    e-mail: tfilipowicz@ck.wkorzennej.pl
  • Maria Świerad – opiekun placówki Wojnarowa
    e-mail: mswierad@ck.wkorzennej.pl
  • Piotr Ogorzałek – opiekun placówki Mogilno
    e-mail: pogorzalek@ck.wkorzennej.pl
  • Maria Jaworecka – zespół Lipniczanie Lipnica Wielka
    e-mail: mjaworecka@ck.wkorzennej.pl
  • Aneta Zarzycka – opiekun placówki Dworek Korzenna
    e-mail: azarzycka@ck.wkorzennej.pl
  • Mateusz Pałubiak – z-ca kierownika stołówki
    e-mail: mpalubiak@ck.wkorzennej.pl
  • Anna Gajewska – stażysta
    e-mail: agajewska@ck.wkorzennej.pl
  • Justyna Semla – stażysta
    e-mail: jsemla@ck.wkorzennej.pl

Nasze Panie Kucharki

  • Zofia Kasprzyk
  • Elżbieta Koczanowicz
  • Anna Mokrzycka
  • Maria Sroka
  • Monika Mikulska