Stypendium Wójta Gminy Korzenna

Stypendium Wójta Gminy Korzenna

W ubiegłym tygodniu odbyła się ceremonia wręczenia stypendiów uczniom ze szkół z gminy Korzennej . 14 oraz 15 października w Lipnicy Wielkiej, Korzennej, Siedlcach oraz Mogilnie dzieci i młodzież odebrali z rąk wójta Leszka Skowrona pamiątkowy dyplom. W tych dniach stypendyści swoją radość dzieli wspólnie z dyrektorami szkół , radnymi, sołtysami oraz dumnymi z osiągnięć swoich dzieci – rodzicami. Aby otrzymać stypendium Wójta Gminy Korzenna każdy uczeń musiał osiągnąć średnią ocen powyżej 5.20 , zachowanie wzorowe lub bardzo dobre, wziąć udział w konkursach na szczeblu gminnym lub powiatowym, angażować się w życie szkoły i wykazać się wysoka kulturą osobistą oraz postawą godną do naśladowania przez rówieśników.

Liczba stypendystów wzrasta z roku na rok . Tym razem za trud oraz ciężką prace nagrodzonych zostało aż 167 uczniów. Jak powiedział Wójt Gminy Korzenna Leszek Skowron: „To jedna z nielicznych inwestycji , której wzrost cieszy ”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim stypendystom oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce i konkursach.

Link do zdjęć z uroczystości: https://mega.nz/?fbclid=IwAR1v8rvWRbG6lbLwo-2Ui8TLd4xipQcdNrOXP-_Q3eGrsF4t5JUTRGtywG4#F!JegBWCgT!1xZx2gXxy94LREinRo9dbQ

Skip to content