Prezentacja osiągnięć w zakresie produktu lokalnego Śliwkowego Szlaku już za nami!

Prezentacja osiągnięć w zakresie produktu lokalnego Śliwkowego Szlaku już za nami!

Piękna pogoda, cudowna atmosfera wśród uczestników niedzielnego spotkania oraz niezapomniane smaki degustacji lokalnych produktów okraszonych wyjątkowej urody dziełami naszych rękodzielników zapamiętają wszyscy, którzy z nami byli w Łyczanej.

Dzieci zjeżdżały na „dmuchańcu” lub wykonywały małe cudeńka z Pracownią CHOCHLIK i  firmą LIDULALA posilając się popcornem, lodami, ziemniaczanymi spiralami , itp.. Dorośli  zaś ucztowali z KGW Łyczana, KGW Lipnica Wielka, KGW Trzycierz, Stowarzyszeniem „Mogilskie Cisy” oraz zapoznali się z wyjątkowymi właściwościami produktów pszczelich na stoisku firmy JANCZOSAD. Po zaspokojeniu podniebienia można było obejrzeć piękne wyroby rękodzielnicze z ceramiki, witrażu, itp. prezentowane przez lokalnych artystów a także młodzież, uczestników zajęć w Pracowni Dworskiej w Korzennej.

Spotkanie bardzo udane i przyjemne, skupiające w to niedzielne popołudnie mieszkańców nie tylko Łyczanej. Tylko powtarzać, powtarzać, powtarzać dając możliwość prezentacji własnych, lokalnych produktów i wspólnych rozmów.

Skip to content