PIŁKARSKI PUCHAR WÓJTA GMINY KORZENNA ROZPOCZĘTY

Sześć drużyn weźmie udział w tegorocznej edycji Pucharu Wójta . W losowaniu rozstawieni zostali ubiegłoroczni finaliści : drużyny z Wojnarowej i Miłkowej. W grupie I oprócz Wojnarowej znalazły się drużyny Korzennej i Mogilna. Grupa II to zespoły z Miłkowej, Trzycierza oraz Korzennej Świegocina.

Rywalizacja rozpoczęła się 13 lipca o godzinie 17:00 na stadionie w Korzennej. W pierwszym meczu Wojnarowa po interesującym widowisku przegrała z Korzenną 3-4. Drugi mecz również przyniósł wiele emocji .Miłkowa do przerwy przegrywała z Trzycierzem, jednak w drugiej połowie zdołała odwrócić losy meczu i wygrała 3-2.

Kolejne mecze w ramach Pucharu odbędą się na stadionie w Mogilnie, Łęce, Wojnarowej . Finał rozgrywek zaplanowano na 11 sierpnia na stadionie w Korzennej.

Fotograf: Paweł Biskup