Konkurs „Jesień z piosenką i poezją” – WYNIKI

Już po raz XIV odbył się w Wojnarowej konkurs „Jesień z piosenką i poezją” organizowany przez Centrum Kultury w Korzennej oraz Gminną Bibliotekę Publiczną w Korzennej.

Uczestnicy występowali w czterech kategoriach wiekowych: oddział przedszkolny, klasy I-III, IV-VI oraz VII-VIII. W tegorocznej edycji zainteresowani mieli do wyboru dwie kategorie: śpiew ( piosenki Anny Jantar ) oraz recytacje (poezja lub fragmenty prozy o tematyce zabawnej znanych poetów).

Z roku na rok konkurs cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W tej edycji wzięło udział 72 uczniów z terenu Gminy Korzenna. Uczestników oceniała komisja artystyczna  w składzie: Danuta Głąb – wokalistka, nauczyciel , Katarzyna Pater- nauczyciel w Szkole Muzycznej I stopnia w Bobowej / specjalista ds. muzyki i edukacji muzycznej w MCK SOKÓŁ Nowy Sącz oraz Anna Ziobrowska – Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Kamionce Wielkiej

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

W załączniku wyniki i protokół .

Zdjęcia Centrum Kultury w Korzennej