Koncert Izabeli Szafrańskiej

Koncert Izabeli Szafrańskiej

W sobotę, 15 lutego o godzinie 19:00 w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ odbędzie się premierowy koncert Izabeli Szafrańskiej promujący płytę „ Z Bursztynu ”. Debiutancka płyta Izabeli z muzyką Marcina Partyki zawiera 12 nowych piosenek do tekstów: Justyny Holm, Jana Wołka, o. Wacława Oszajcy, Grzegorza Tomczaka, Jana Kondraka, Mirki Szawińskiej, Małgorzaty Wojciechowskiej, Janusza Kukuły, Katarzyny Walentynowicz, Marcina Partyki oraz Izabeli Szafrańskiej. Płytę można będzie nabyć podczas koncertu Izabeli Szafrańskiej w MCK SOKÓŁ.

Izabela Szafrańska (ur. w 1993 r.) pochodzi z Lipnicy Wielkiej na Sądecczyźnie. To uzdolniona wokalistka młodego pokolenia, półfinalistka programu „The Voice of Poland” (2018 r.), zdobywczyni głównych nagród na najważniejszych festiwalach i konkursach piosenki literackiej w Polsce, takich jak m.in. Festiwal Piosenki Studenckiej w Krakowie, Ogólnopolskie Spotkania Zamkowe „Śpiewajmy poezję” w Olsztynie. Laureatka Nagrody im. Dr. Jerzego Masiora w roku 2015. Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie w Białymstoku.

Marcin Partyka (ur. w 1983 r.), to kompozytor i aranżer, który od lat współpracuje z wieloma polskimi teatrami, tworząc muzykę i przygotowując oprawę muzyczną spektakli. Jest kierownikiem muzycznym Studia Piosenki Teatru Polskiego Radia.

Bilety dostępne są od 27 stycznia w kasie MCK SOKÓŁ oraz on-line na stronie http://mcksokol.pl/

Rezerwację można dokonać od 28 stycznia.

Serdecznie Wszystkich Zapraszamy !

Skip to content