Filmowy i taneczny Amfiteatr w Korzennej 27-28 lipca

Zabawa w dobrej atmosferze, wyborowym miejscu oraz efektami specjalnymi. 27 lipca na Amfiteatrze w Korzennej sceną zawładnęło czterech zdolnych oraz utalentowanych Didżejów: Dj Berni, Dj Sones, Dj Vertiz oraz Dj Kamo. Wspólnie zadbali o to , aby zachęcić wszystkich do zabawy. Zaprezentowali różne style muzyczne, najnowsze hity oraz starsze utwory, które ciągle porywają do tańca. Noc Dj’ów była kolejnym spotkaniem z serii „Summer Party”.

W niedzielne popołudnie nogi same rwały się do tańca. Muzyka grana na żywo zaprezentowała się na najwyższym poziomie. Przegląd kapel weselnych okazał się strzałem w dziesiątkę. Na Gminnej scenie swoje umiejętności zaprezentowało aż cztery zespoły. Mimo wczesnej pory nie zabrakło chętnych do tańca. Na zakończenie tego dnia odbyło się pierwsze i jedyny w swoim rodzaju kino plenerowe. Było wyjątkowe ponieważ to Wy wybieraliście co w tym dniu zostanie puszczone na dużym ekranie. Wieczorny klimat zrobił idealny nastrój do obejrzenia dwóch filmów, które wygrały w głosowaniu.

Fotograf: Paweł Biskup