Festiwal KGW Polska od Kuchni – Wspieramy Koło Gospodyń Wiejskich w

Festiwal KGW Polska od Kuchni – Wspieramy Koło Gospodyń Wiejskich w

Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich to ogólnopolska impreza organizowana w celu promowania aktywności kobiet i kół gospodyń. Koło Gospodyń Wiejskich w Janczowej zgłosiło chęć uczestnictwa w Festiwalu. Zgodnie z regulaminem Festiwalu na podstawie zgłoszeń Jury dokonało kwalifikacji do II etapu, etapu wojewódzkiego, pięciu kategoriach:
konkurs kulinarny, konkurs artystyczny, miss do 45 lat, mrs. 45+, oraz kobieta gospodarna wyjątkowa czyli kategoria Koło.
KGW w Janczowej zostało zakwalifikowane do II etapu w czterech kategoriach: artystycznym, kobieta gospodarna czyli koło, miss wdzięku do 45lat oraz Mrs 45+. 10 lipca czyli w następną sobotę na Rynku w Starym Sączu odbędzie się etap wojewódzki dla województwa małopolskiego. Zwycięzcy tego etapu będą uczestnikami Gali Finałowej, która odbędzie się 25 września na Stadionie Narodowym w Warszawie. Ponadto w każdej kategorii przewidziane są nagrody dla zwycięzców. W każdej kategorii jeden zwycięzca jest wybierany przez Jury na podstawie prezentacji a drugi przez internautów na podstawie głosowania SMS. Toteż zwracamy się z serdeczną prośbą o poparcie sms dla nas.
Wysyłamy sms na numer 7248 o treści:
POK.4139 gdy chcemy poprzeć Janczowioków w kategorii artystycznej;
POK.5110 gdy popieramy Koło w kategorii kobieta wyjątkowa, gospodarna;
POK.1091 gdy popieramy Miss Wdzięku do 45 lat, którą jest Pani Paulina Mazur;
POK.2080 gdy popieramy Mrs Wdzięku 45+, którą jest Pani Mariola Trybuch.
Szczegółowe informacje o całym festiwalu są na stronie internetowej
www.festiwalkgwpolskaodkuchni.pl
ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA !

Skip to content